درباره ترشکامان :
شرکت ترشکامان خراسان شمالی به شماره ثبت ۱۱۰۷ در سال ۱۳۸۷ توسط برادران صفاری تاسیس گردید،که با ثبت اختراع فرآیند تولید قره قروت جامد از آب پنیر و حق انحصاری تولید در کشور با شماره ثبت ۷۱۲۵۸ به عنوان اولین تولید کننده قره قروت با برند طاب طاب محسوب میگردد.

این اختراع برگزیده جشنواره اختراعات و نوآوری بنیاد نخبگان گردیده و همچنین به عنوان واحد فناور برتر استان نیز مفتخر به دریافت لوح تندیس از پارک علم و فن آوری گردیده است.

شرکت ترشکامان خراسان شمالی با هدف ارائه محصولات با کیفیت بالا، ایجاد اعتماد برای مصرف کننده و صداقت در کار و گفتار پا به عرصه تولید نهاده است و توانسته است با داشتن کادر و پرسنل مجرب و دلسوز هر ساله گامی به جلو و توسعه بردارد.

شرکت ترشکامان افتخارات قابل قبولی در طی فعالیت خود کسب نموده است. ترشکامان جزو معدود تولیدکنندگان قره قوروت در ایران میباشد که توانسته است با دریافت نشان استاندارد و سیب سلامت و سایر استانداردهای غذایی از جمله استانداردهای اروپایی از کشورهای آلمان و ایتالیا به کار تولید و توزیع آن به روش صنعتی و با حفظ طعم و خواص سنتی بپردازد.

 

رسالت شرکت ترشکامان:
شرکت ترشکامان همواره توجه به سلامت مصرف کنندگان و کیفیت محصولات خود مبذول داشته است و کلیه قوانین و استانداردهای جهانی را مد نظر قرارداده وحتی استانداردهای کیفیت سختگیرانه تری نسبت به استانداردهای ملی اعمال می نماید .

 

هدف شرکت ترشکامان:
همواره تلاش این مجموعه در جهت تولید محصولات متنوع و ارتقا سطح کیفی محصولات و در کل جلب رضایت مصرف کنندگان محترم و افزایش تعداد دوستداران محصولات طاب طاب بوده است.